EU flag Erasmus vect POS

 

 

Kursy w języku angielskim dla studentów przyjeżdżających na Wydział Nauk Ekonomicznych i Prawnych w ramach programu Erasmus+.

 

Courses in English for Erasmus students.

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi wymiany w ramach programu Erasmus+.

Wyjazdy w ramach Erasmus+ na rok akademicki 2017/2018:

 

Na stronie internetowej UPH  dostępny jest aktualny wykaz miejsc w uczelniach partnerskich, do których studenci i pracownicy naszej uczelni mogą wyjechać.

 

Koordynator Uczelniany Programu Erasmus+:

mgr Danuta Olejnik

tel.:+48 25 643 19 61

fax: +48 25 644 20 45

 

Koordynator Wydziałowy na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Prawnych:

dr Anna Świrska

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Rekrutacja na studia/praktyki w ramach programu Erasmus+ 2017/2018

Dział Nauki i Współpracy z Zagranicą rozpoczyna nabór na wyjazdy na studia i praktyki  zagraniczne organizowane w ramach programu ERASMUS+ w roku akademickim 2017/2018. Rekrutacja na studia będzie przeprowadzona na wydziałach przez komisje wydziałowe do dnia 14 kwietnia 2017 r. a na praktyki do dnia 26 października 2017 r. Zainteresowane osoby proszone są o kontakt z koordynatorami wydziałowymi:

Na stronie http://www.uph.edu.pl/studenci/program-erasmus/studia-za-granica-erasmus-plus znajduje się Zarządzenie nr 24/2017 Rektora UPH w sprawie zasad organizacji i realizacji wymiany akademickiej w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2017/2018. Prosimy o zapoznanie się z tym dokumentem zanim podejmą Państwo decyzję o ubieganiu się o stypendium Erasmus+ .

Przypominamy, że studenci niepełnosprawni oraz znajdujący się w trudnej sytuacji materialnej otrzymują dofinansowanie z budżetu POWER.

 

Rekrutacja nauczycieli akademickich i pracowników UPH na wyjazdy w ramach program Erasmus+ 2017/2018

Dział Nauki i Współpracy z Zagranicą rozpoczyna nabór na wyjazdy w celu prowadzenia zajęć (STA) oraz w celu odbycia szkolenia (STT) w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2017/2018. Rekrutacja będzie przeprowadzona na wydziałach przez Komisje Wydziałowe do dnia 1 czerwca 2017 r. Zainteresowane osoby proszone są o kontakt z właściwymi koordynatorami wydziałowymi:

Na stronie http://www.uph.edu.pl/studenci/program-erasmus/wyjazdy-nauczycieli-akademickich  oraz http://www.uph.edu.pl/studenci/program-erasmus/wyjazdy-pracownikow-niebedacych-nauczycielami znajduje się Zarządzenie nr 24 Rektora UPH z dnia 2 marca 2017 roku w sprawie zasad organizacji i realizacji wymiany akademickiej w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2017/2018. Prosimy o zapoznanie się z tym dokumentem zanim podejmą Państwo decyzję o ubieganiu się o stypendium Erasmus+.

Przypominamy również, że aby ubiegać się o stypendium STA i STT należy złożyć wraz z formularzem zgłoszeniowym Mobility Agreement Staff Mobility for Teaching (wyjazdy STA) oraz Mobility Agreement Staff  Mobility for Training (wyjazdy STT), podpisany przez osobę wyjeżdżającą i instytucję przyjmującą. Dokumenty te znajdują się na ww. stronach internetowych.