EU flag Erasmus vect POS

 

 

Courses in English

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi wymiany w ramach programu Erasmus+.

Wyjazdy w ramach Erasmus+ na rok akademicki 2018/2019:

 

Na stronie internetowej UPH  dostępny jest aktualny wykaz miejsc w uczelniach partnerskich, do których studenci i pracownicy naszej uczelni mogą wyjechać.

 

Koordynator Uczelniany Programu Erasmus+:

mgr Danuta Olejnik

tel.:+48 25 643 19 61

fax: +48 25 644 20 45

 

Koordynator Wydziałowy na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Prawnych:

dr Bartłomiej Suchodolski

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Rekrutacja nauczycieli akademickich i pracowników UPH na wyjazdy w ramach program Erasmus+ 2018/2019

 

Dział Nauki i Współpracy z Zagranicą rozpoczyna nabór na wyjazdy w celu prowadzenia zajęć (STA) oraz w celu odbycia szkolenia (STT) w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2018/2019. Rekrutacja będzie przeprowadzona na wydziałach przez Komisje Wydziałowe do dnia 24.05.2018 r. 

Zainteresowane osoby proszone są o kontakt z koordynatorem wydziałowym:

Na stronie http://www.uph.edu.pl/studenci/program-erasmus/wyjazdy-nauczycieli-akademickich oraz http://www.uph.edu.pl/studenci/program-erasmus/wyjazdy-pracownikow-niebedacych-nauczycielami znajduje się Zarządzenie nr 6/2018 Rektora UPH z dnia 12 lutego 2018 roku w sprawie zasad organizacji i realizacji wymiany akademickiej w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2018/2019. Prosimy o zapoznanie się z tym dokumentem zanim podejmą Państwo decyzję o ubieganiu się o stypendium Erasmus+. Przypominamy również, że aby ubiegać się o stypendium STA i STT należy złożyć wraz z formularzem zgłoszeniowym Mobility Agreement Staff Mobility for Teaching (wyjazdy STA) oraz Mobility Agreement Staff Mobility for Training (wyjazdy STT), podpisany przez osobę wyjeżdżającą i instytucję przyjmującą. Dokumenty te znajdują się na ww. stronach internetowych.

 

Rekrutacja na studia/ praktyki w ramach programu Erasmus+ 2018/2019

 

Dział Nauki i Współpracy z Zagranicą rozpoczyna nabór na wyjazdy na studia i praktyki zagraniczne organizowane w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2018/2019. Rekrutacja na studia będzie przeprowadzona na wydziałach przez komisje wydziałowe do dnia 13 kwietnia 2018 r. a na praktyki do dnia 26 października 2018 r. 

Zainteresowane osoby proszone są o kontakt z koordynatorami wydziałowymi:

Na stronie http://www.uph.edu.pl/studenci/program-erasmus/studia-za-granica-erasmus-plus znajduje się Zarządzenie nr 6/2018 Rektora UPH w sprawie zasad organizacji i realizacji wymiany akademickiej w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2018/2019. Prosimy o zapoznanie się z tym dokumentem zanim podejmą Państwo decyzję o ubieganiu się o stypendium Erasmus+.