Aktualności

Tradycyjnie, wzorem lat ubiegłych, 7 maja Wydział Nauk Ekonomicznych i Prawnych Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach, zorganizował XVI międzynarodową konferencję naukową z cyklu „International Week”.

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 19 maja 2018 r. (sobota), w związku z nieplanowaniem zajęć dydaktycznych, Dziekanat Wydziau Nauk Ekonomicznych i Prawnych jest nieczynny.

25 kwietnia 2018 r. Koło Naukowe Logistyków działające na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Prawnych Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach zorganizowało IV Ogólnopolską Konferencję Naukową pt. "Dzień drogowca  i transportowca - współczesne wyzwania, zagrożenia i problemy branży transportowej".

Dnia 24 kwietnia 2018 r. Koło Ekonomiczne działające na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Prawnych Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach zorganizowało III Ogólnopolską Konferencję Naukową pt. „Współczesne problemy ekonomiczne w warunkach niestabilności gospodarczej”.

Zakończyła się VI Ogólnopolska Olimpiada Studentów z Niepełnosprawnościami i II Integracyjne Mistrzostwa Polski AZS, które odbyły się w dniach 20 – 22 kwietnia 2018 r. w Częstochowie.