W dniu 6 grudnia 2018 roku studenci działający w Kole Naukowym Logistyków wraz z opiekunem Koła dr. inż. Adamem Marcysiakiem odwiedzili centrum dystrybucyjne sieci sklepów TOPAZ. Znajduje się ono w miejscowości Węże w pobliżu Sokołowa Podlaskiego.

Studenci mogli zapoznać się z pracą nowoczesnego magazynu centralnego o powierzchni 12 000 m2. Szczególnie interesującym dla studentów było poznanie funkcjonowania systemu informatycznego Logifact WMS, kompatybilnego z centralnym systemem operacyjnym sieci Microsoft Dynamix AX.

Członkowie Koła mogli także ocenić sposobu zarządzania personelem pracującym w magazynie jak również przydatność sprzętu używanego przy obsłudze magazynów wysokiego składowania.

Weronika Misiowska
Prezes Studenckiego