Praktyki zawodowe są obowiązkowym elementem kształcenia wpisanym w plan studiów każdego kierunku studiów pierwszego stopnia.



Dokumenty związane z praktykami dla studentów:

Kierunek Zarządzanie:

Kierunek Logistyka:

Kierunek Administracja:

Opiekunowie Praktyk Studenckich:
  • kierunek Logistyka - dr Regina Demianiuk
  • kierunek Zarządzanie - mgr Maryla Karczewska-Czapska
  • kierunek Administracja - dr Karol Pachnik

Zarządzenie Nr 69/2014 Rektora UPH z dnia 08 września 2014 roku w sprawie organizacji praktyk zawodowych studentów UPH

oraz
 
 


 
Baza instytucji, w których studenci Wydziału Nauk Ekonomicznych i Prawnych odbywali praktyki studenckie:

kierunek Administracja

Agencja Mazowieckiego Oddziału Regionalnego ARiMR-Biuro Powiatowe w Sokołowie
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Łosicach.
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Siedlcach.
Areszt Śledczy w Hajnówce.
Areszt Śledczy Warszawa-Grochów.
Bank Spółdzielczy w Ciechanowcu - Oddział w Perlejewie.
Bank Spółdzielczy w Krzywdzie - Oddział Serokomla
Bank Spółdzielczy w Sarnakach.
Centrum Pomocy Społecznej w Węgrowie.
Euro Bank Spółka Akcyjna
Gminne Centrum Kultury w Drelowie
Izba Celna w Białej Podlaskiej.
Komenda Powiatowa Policji w Otwocku.
Komenda Powiatowa Policji w Węgrowie.
Komisariat Policji w Mrozach.
Kuratorium Oświaty w Lublinie- Oddział Zamiejscowy w Białej Podlaskiej.
Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie- Delegatura w Siedlcach.
Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach.
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Międzyrzecu Podlaskim.
Najwyższa Izba Kontroli w Warszawie.
Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Siedlcach.
Placówka Terenowa KRUS w Radzyniu Podlaskim.
Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Warszawie.
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Płońsku.
Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Garwolinie.
Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie.
Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach.
Powiatowy Urząd Pracy w Węgrowie.
Prokuratura Rejonowa w Siedlcach.
Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno-Drogowych S.A. w Łukowie.
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Międzyrzecu Podlaskim.
Sąd Okręgowy - XVIII Wydział Karny w Warszawie.
Sąd Okręgowy w Siedlcach.
Sąd Rejonowy - I Wydział Cywilny w Siedlcach.
Sąd Rejonowy - II Wydział Karny w Łukowie.
Sąd Rejonowy - VII Wydział Karny w Siedlcach.
Sąd Rejonowy -V Wydział Gospodarczy w Siedlcach.
Sąd Rejonowy-IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych w Siedlcach.
Sąd Rejonowy w Sokołowie Podlaskim.
Specjalny Ośrodek Wychowawczy w Łukowie.
Starostwe Powiatowe w Garwolinie.
Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej.
Starostwo Powiatowe w Łosicach.
Starostwo Powiatowe w Łukowie.
Starostwo Powiatowe w Mińsku Mazowieckim.
Starostwo Powiatowe w Radomiu
Starostwo Powiatowe w Rykach.
Starostwo Powiatowe w Siedlcach.
Starostwo Powiatowe w Sokołowie Podlaskim.
Starostwo Powiatowe w Węgrowie.
Szkoła Podstawowa w Domaszewnicy.
Szkoła Podstawowa w Rolach.
Urząd Gminy w Białej Podlaskiej
Urząd  Gminy Perlejewo.
Urząd  Gminy w Sławatyczach.
Urząd  Miasta w Łukowie.
Urząd  Miasta w Terespolu.
Urząd  Skarbowy w Mińsku Mazowieckim.
Urząd Gminy Krzywda.
Urząd Gminy Liw z/s w Węgrowie.
Urząd Gminy w  Białej Podlaskej.
Urząd Gminy w Białej  Podlaskej.
Urząd Gminy w Borowiu.
Urząd Gminy w Domanicach.
Urząd Gminy w Drelowie.
Urząd Gminy w Gebkowie
Urząd Gminy w Hannie.
Urząd Gminy w Jabłonnej Lackiej.
Urząd Gminy w Kąkolewnicy.
Urząd Gminy w Kotuniu.
Urząd Gminy Liw.
Urząd Gminy w Łukowie.
Urząd Gminy w Miastkowie Kościelnym
Urząd Gminy Miedzna
Urząd Gminy w Międzyrzecu Podlaskim.
Urząd Gminy w Mokobodach.
Urząd Gminy w Podedwórze.
Urząd Gminy w Radzyniu Podlaskim. Podlaskim
Urząd Gminy w Repkach.
Urząd Gminy w Sarnakach.
Urząd Gminy w Sławatyczach.
Urząd Gminy w Skórcu
Urząd Gminy w Sokołowie Podlaskim.
Urząd Gminy w Suchożebrach.
Urząd Gminy w Wisznicach.
Urząd Gminy w Wohyniu.
Urząd Gminy w Woli Mysłowskiej.
Urząd Gminy w Wojcieszkowie.
Urząd Gminy w Zbuczynie.
Urząd Kontroli Skarbowej w Warszawie.
Urząd Miasta i Gminy w Łosicach.
Urząd Miasta i Gminy w Mordach.
Urząd Miasta w Białej Podlaskiej.
Urząd Miasta w Łukowie.
Urząd Miasta w Międzyrzecu Podlaskim.
Urząd Miasta w Siedlcach.
Urząd Miejski w Kałuszynie.
Urząd Miejski w Drohiczynie.
Urząd Miejski w Parczewie.
Urząd Pracy w Łukowie  
Urząd Skarbowy w Białej Podlaskiej.
Urząd Skarbowy w Garwolinie
Urząd Skarbowy w Mińsku Mazowieckim.
Urząd Skarbowy w Radzyniu Podlaskim.
Urząd Skarbowy w Siedlcach.
Urząd Skarbowy w Węgrowie.
Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Warszawie
Wojewódzki Urząd Pracy w Siedlcach.
Zakład Karny w Białej Podlaskiej.
Zakład Karny w Siedlcach.
Zakład Karny w Opolu Lubelskim.
Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Siedlcach.
Zespoł Szkół w Strzyżewie.
Zakład Ubezpieczeń Społecznych I Oddział w Warszawie.
Zakład Gospodarki Komunalnej w Mrozach.
Zespół Szkół im.Marii Skłodowskiej-Curie w Mińsku Mazowieckim
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Siedlcach
Zespół Placówek Oświatowych Nr 3 Gimnazjum Sportowe Nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim
Powiatowy Zespół Oświatowy w Łukowie
Łukowskie Biuro Powiatowe LOR ARiMR
Publiczna Szkoła Podstawowa w Trzebuczy
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Czekanowie
Agencja FCX3 PKO BP S.A. w Mrozach


kierunek Logistyka

ADAMO w Siedlcach
Biuro Przewozowe TRANS-BUS w Międzyrzecu Podlaskim
AR-JAN w Sokołowie Podlaskim
EXPRESSLOGIC J.T. Czajka, Spółka Jawna w Siedlcach
Firma Handlowo-Produkcyjna MAG-MAR w Węgrowie
FL TRANS Łukasz Figaj w Sokołowie Podlaskim
Firma Handlowo-Usługowa DROGMAR w Drohiczynie
Firma Transportowa MARKAM w Siedlcach
Głównym Insektoracie Transportu Drogowego w Warszawie
General Logistics Systems Poland Sp. z o. o. Filia w Siedlcach
GREEN LOGISTIC Sp.zo.o. w Cieszynie
KARES ŚWIĘTOCHOWSCY Sp.j. w Węgrowie
M.P. Transport w Mińsku Mazowieckim
Mówisz i Masz Orzyłowski Paweł w Siedlcach
MEBLOMASTER w Węgrowie
P.H.U. AKO Grzegorz Osiejuk w Łukowie
P.H.U. STOK-POL w Stoku Lackim
P.P.U.H. Stanisław Antoni Orzyłowski w Siedlcach
P.P.H.U. WAGAT Sp.j. w Węgrowie
Petrodom Venna Sp.zo.o. w Białej Podlaskiej
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Józef Strzyżewski w Krzywdzie
Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowo-Usługowe AR-JAN w Dąbrowie
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ilona Mierzejewska w Sieldcach
P-T-H-S Antoni Czarkowski w Łosicach
RUTA Sp.j. w Mińsku Mazowieckim
RETRANS Tomczuk Wojciech w Kornicy
Setra Polska Sp.zo.o. w Piasecznie
SOKOŁÓW-LOGISTYKA Sp.zo.o. w Sokołowie Podlaskim
Spółdzielnia GRZYBEK ŁOSICKI w Huszlewie
SZAR-TRANS w Łukowie
TOP RANGE w Sinołęce
TRANS AUTO-OPONY w Łukowie
UNION-TRONS Sp.zo.o. w Warszawie
Usługi Remontowo-Budowlane w Głuchówku
Usługi Transportowe Konieczny Krzysztof w Łukowie
Usługi Transportowe Sałata Konrad Lublin
Zakłady Mleczarskie LAKTOPOL-A Sp.zo.o. w Łosicach
WECON Katarzyny Piskorek w Czwartkowie
Zakłady Mięsne ŁMEAT-ŁUKÓW S.A. w Łukowie
„Delikatesy Mięsne”, Brześć, Włodzisław Makarał
Agnieszka Staręga PETRO A.R.S. w Siedlcach
APPORT Logistyka Sp.zo.o. w Dębe Wielkie
AMS Chróścicki Sp. z o.o. w Siedlcach
ASTRA LOGISTYKA w Siedlcach
Biuro Rachunkowe Hanna Kaczyńska w Łosicach
Centrum Motoryzacji PAWTRANS w Wisznicach
DPD Polska Sp.zo.o. w Siedlcach
DROSED S.A. w Siedlcach
EURO-FLOTA P.Lech, D.Olszewski w Siedlcach
EUROLOGISTYKA-WSCHÓD Sp.zo.o. w Warszawie
EWPOL Transport Międzynarodowy w Łosicach
EXPERSSLOGIC J.t. Czajka, Spółka Jawna w Siedlcach
Expresslogic J. T. Czajka S.j. w Starym Opolu
EXPRESSLOGIC J.T. Czajka, Spółka Jawna w Siedlcach
F.H.U. "Małgosia" Małgorzata Michalak w Siedlcach
F.H.U. ANDRBUD w Siedlcach
F.H.U. DA-DA w Radzikowie Wielkim
F.H.U. RED-TRANS Robert Tarkowski w Białej Podlaskiej
Fabryka Kabli ELPAR Sp. z o. o. w Parczewie
Firma Handlowa MIR-GAZ w Łukowie
Firma Handlowa POL-TUCZ w Woli Suchożebrskiej
Firma Handlowo-Usługowa FMK Consulting Monika Kędziora w Siedlcach
Firma Handlowo-Zaopatrzeniowa "AGRO-HANDEL" Jakubiuk Mariusz w Polubiczach Wiejskich II
Firma Transportowa AGA, Andrzej Grzyb w Strzykułach
Firma Transportowa Borkowski Andrzej w Jakuszach
Firma Transportowo-Handlowa GABI, Gabriela Wasilewska w Zbuczynie
Firma Usługowo-Produkcyjno-Handlowa KAMEX w Siedlcach
GLOB-STAL Emil Głuchowski w Piórach Wielkich
Górnicza Fabryka Narzędzi Sp.zo.o. w Radzyniu Podlaskim
Handlowo-Usługowej FMK Consulting Monika Kędziora w Siedlcach
HOLWEK Sławomir Geresz w Huszlewie
JAKONTRANS Sp. z o.o. w Grabanowie
JLTRUCK L. Chaciak, J. Kupiński w Ujrzanowie
KAMEXEXPERSS w Głuchowie
Kredyt Bank S.A O/Łuków, LUKAS-TRANS w Tuchowiczu
LUKA-TRANS Łukasz Łuniewski w Kostrach-Śmiejkach
ŁUKPLAST Dylak, Rychlik Spółka Jawna w Łukowie
M&P IMPORT-EKSPORT, Andrusiuk Piotr w Białej Podlaskiej
Międzynarodowy Transport Drogowy i Spedycja Krzysztof Barczuk w Międzyrzecu Podlaskim
MITROPOL Spółka Jawna w Łosicach
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Siedlcach
P.H.U. TIR-TRANS, Piotrowski Andrzej w Siemiatyczach
P.P.U.H. Stanisław Antoni Orzyłowski w Siedlcach
P.T.H. BORTRANS, Krzysztof Borkowski w Siedlcach
P.W. PIOTREX Market Budowlany
PKP CARGO Centrum Logistyczne Małaszewicze Sp. z o. o. w Małaszewiczach
Polimex-Mostostal S.A. w Siedlcach
POLSER SP.zo.o. w Siemiatyczach
Przedsiębiorstwie Handlowo-Usługowym MBM Marek Bieliński w Stoku Lackim
Przedsiębiorstwie Handlowym PAWEŁ Paweł Bednarczyk w Siedlcach
Przedsiębiorstwie Transportowo-Handlowym Zbigniew Jankowski w Dąbrowie
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo-Handlowe Dariusz Kalisz w Chodowie
Przedsiębiorstwo Handlowe JACEK w Sabniach
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe FATIMA w Siedlcach
Przedsiębiorstwo Prywatne Zbigniew Sobolewski w Siedlcach
Przedsiębiorstwo Transportowe POLTRANS w Ujrzanowie
Przedsiębiorstwo Transportowe TRANS EXPRESS w Grabianowie
Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowe Zbigniew Jankowski w Dąbrowie
Przedsiębiorstwo Usług Budowlanych ROMBAR Robert Soszyński w Sokołowie Podlaskim
Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne MYCEK Andzej Myć w Rokitnie
Przewóz Osób Mirosław Sikora w Parczewie
Sokołów-Logistyka Sp. Z o. o. w Sokołowie Podlaskim
Sp. Z o.o. „Автостиль” w Mińsku (Białoruś) Pawnew Maksim Wladimirowicz
Sp. Z o.o. „Роскорм”, „Краун Трэйдинг” w Moskwie, Bulat Aleksandr Vasilewicz
Spółdzieldzielcza Mleczarnia SPOMLEK w Radzyniu Podlaskim
Spółdzielnia Mleczarska w Rykach
STĘPNICKI Sp.j. w Łukowie
SUPER TRANS w Siedlcach
TAPOL SP.zo.o. w Siedlcach
TESCO/POLSKA/Sp.zo.o. w Parczewie
Transport Międzynarodowy i Krajowy BOJAR w Hajnówce
Urzęd Kontroli Skarbowej w Warszawie, Express Inter-Auto, Pieńkowski Leszek w Mokobodach
Usługi Elektryczne i Transportowe - Handel Obwoźny Sylwester Rosochacki w Stojadłach
Usługi Elektryczne i Transportowe - Handel Obwoźny w Mińsku Mazowieckim
Usługi Transportowe i Handel Samochodami w Milejczycach
Usługi Transportowe Marek Powalski w Anoninie
Usługi Transportowe Przemysław Lewandowski w Mordach
Usługi Transportowe Wojciech Biernacki w Biernatach Starych
Usługi Transportowe Wojciech Obrępalski w Popławach
Usługi Transportu Turystycznego PAMAR w Jędrzejowie Nowym
WIBO-TRANS w Siennicy
WIMAK Sp. jawna w Opolu Starym
Z.U.L. Transportowych i Remontowych Okniński Marek w Siedlcach
Zakład Cukierniczy Rafał Majewski w Mrozach
Zakład Mięsny MOŚCIBRODY Sp.z.o.o. w Mościbrodach
Zakład Produkcyjno-Usługowy w Baranowie
Zakład Usług Budowlanych Grzegorz Czarnocki w Żaboklikach
Zakłady Mięsne WIERZEJKI, Sklep Firmowy Nr 3 w Płudach
ZENTIS Polska Sp.zo.o. w Żelków Kolonia
Żywiec Sprzedaż i Dystrybucja Sp.zo.o. w Żywcu

kierunek Zarządzanie

F.U.H. Adamczyk Daniel w Siedlcach.
Firma MSW FASHION Magdalena Sadoch-Wilk w Mińsku Mazowieckim.
Firma KAMIENIARSTWO PRODUKCJA-HANDEL-USŁUGI Dorota Flisek w Maciejowicach
Urząd Gminy w Poświętnem
Firma GAZ-TRANSPORT Grażyna Czarnocka w Siedlcach
Starostwo Powiatowe w Łukowie
Pekao LEASING Sp. z o.o. O/Siedlce
Mazowiecka Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. Oddział Gazowniczy Mińsk Mazowiecki
Urząd Miasta w Białej Podlaskiej
Urząd Gminy w Stoczku Łukowskim
DEUTSCHE BANK PBC S.A. w Warszawie
Firma ZIB PROJEKT Paczuski i Wsplnicy Sp.J. w Warszawie.
Urząd Gminy w Radzyniu Podlaskim
Firma HEN-TOM SC w Sulejówku
Bank Polska Kasa Opieki S.A. Oddział w Hajnówce
Gminna Biblioteka Publiczna w Miedznej.
P.P.H.U. MARKER w Siedlcach.
Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Drelowie
Firma SUPERBET J.Zawadzki i wspólnicy Sp.j. w Zakrzu
Firmia LIQUID SYSTEM Sp. z o.o. w Warszawie
Bank Spółdzielczy w Łukowie.
Bank Spółdzielczy w Parczewie.
AB Biuro Rachunkowo-Prawne Jadwiga Ostrowska - Doradca podatkowy w Siedlcach
FDPA Fundacja na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa, Biuro Terenowe w Siedlcach.
Centrum Promocji i Reklamy Kamil Bystrzycki w Siedlcach.
Firma MOBIUS IDEAS Łukasz Juszczuk w Siedlcach.
PKO BANK POLSKA S.A. ODZIAŁ 1 w Sokołowie Podlaskim
Bank Spółdzielczy w Parczewie.
Firma MAKTEK Jerzy Zalewski w Górkach
BANK POLSKA KASA OPIEKI S.A I Oddział w Mińsku Mazowieckim
Urząd Miasta w Międzyrzecu Podlaskim
Urząd Urząd Gminy w Kotuniu.
Firma POLISH GAS OIL Sp. z o.o. w Warszawie.
STOWARZYSZENIE Promocji i Wdrażania Innowacji Naukowych w Białymstoku
Zakłady Mięsne ZAKRZEWSCY Dariusz Zakrzewski, Janusz Zakrzewski Sp. Jawna w Kosowie Lackim.
BANK GOSPODARKI ŻYWNOŚCIOWEJ S.A. Oddział Operacyjny w Siedlcach.
P.T.H.U. JAREX Jarosław Rozwadowski w Wyczółkach.
Urząd Skarbowy w Siedlcach
Firma APIS Sp. z o.o. Grupa SBS w Ujrzanowie.
Urząd Miejski w Węgrowie.
Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie SA.
Firma JETRO Karol Walo w Świdrach.
Piekarnia RATUSZOWA Radzikowscy S.C. w Siedlcach
Bank Spółdzielczy w Adamowie.
Firma STOCZEK Sp. z o.o. w Stoczku Łukowskim.
Urząd Gminy w Starej Kornicy.
Bank Spółdzielczy w Trzebieszowie
CONSULTING SOLUTIONS w Pruszkowie
Firma TRANS-MAR Marek Zakrzewski w Łukowie
Powiatowy Bank Spółdzielczy w Sokołowie Podlaskim, Oddział w Bielanach
Firma 3 FORM s.c. Lewczuk i Szczerbicki w Białymstoku
HOME BROKER NIERUCHOMOŚCI S.A. w Siedlcach
Powiatowy Bank Spółdzielczy w Sokołowie Podlaskim
Firma INVENTOR Joński Jan w Mokobodach
LASY PAŃSTWOWE Nadleśnictwo Sarnaki
Bank Zachodnim WBK S.A. 1 Oddział w Siedlcach
Centrum Innowacji i Transferu Technologii Lubelskiego Parku Naukowo-Technologicznego Sp. z o.o. w Lublinie
Urząd Gminy w Wodyniach
Urząd Gminy w Terespolu
Salezjańskie Liceum Ogólnokształcace w Sokołowie Podlaskim
P.P.H.U. AGROLAND s.c. Dariusz Dąbrowski, Wiesław Dąbrowski w Trzebieszowie
P.H.U. AGROSTOP Sp. z o.o. w Terespolu
Bank Spółdzielczy w Kornicy
Firma PAJERO Sp zo.o. w Zalesiuk
PPH DELTA Marzena Sieczkowska w Płocku
Powiatowy Bank Spółdzielczy w Sokołowie Podlaskim
Urząd Gminy w Platerowie
KOMORNIK SĄDOWY przy Sądzie Rejonowym w Opocznie
Urząd Miasta w Hajnówce
Bank Spółdzielczy w Łukowie, Oddział Stanin
P.H. COBRA Grzegorz Jańczuk Sp.Jawna w Nowych Iganiach
Bank Spółdzielczy w Łochowie, Oddział w Korytnicy.
Urząd Skarbowy w Sokołowie Podlaskim
Powiatowy Bank Spółdzielczy w Sokołowie Podlaskim, Oddział Sabnie
Zakład Kamieniarski Włodzimierz Stępień w Siedlcach.
Mazowiecki Ośrodek Doradctwa Rolniczego w Warszawie
Przedsiębiorstwo Usług Inżynieryjno-Komunalnych Sp. z o.o. w Sokołowie Podlaskim.
TECHNICOLOR POLSKA Sp. z o.o. w Piasecznie. 
Firma KALIBER Sp. z o.o. w Warszawie.                             
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Biuro Powiatowe w Pułtusku z siedzibą w Golądkowie.                                
Firma Statoil Fuel & Retail Polska Sp. z o.o. w Warszawie filia Gręzów.                                
P.H.U. Import-Eksport Marzena Karczmarczyk w Mrozowej Woli.                                
Międzygminny Bank Spółdzielczy w Zbuczynie.                                
ABC SUPERSAM Antoni Tyborowicz, Waldemar Skarżyński w Sterdyni.                                
Firma FRITO LAY POLAND Sp. z o.o. w Grodzisku Mazowieckim.                                
Firma Piekarnia,Ciastkarnia Eugeniusz Onysk w Łukowie.                                
Firma DOMEX Sp. z o.o. w Siedlcach.                                
Zakład Fryzjerski EWA w Sokołowie Podlaskim.                                
Urząd Miasta w Łukowie.                                
Firma STĘPNICKI Sp.j. w Łukowie.                                
Firma TUR-TRANS Pietrzak Zbigniew w Łukowie.                                                             
Firma DANONE Sp. z o.o. w Warszawie.                                
Urząd Gminy w Stoczku Łukowski.                                
Credit Agricole Bank Polska S.A. Punkt Obsługi Klienta w Mińsku Mazowieckim.                                
Firma FRITO LAY POLAND Sp. z o.o. w Grodzisku Mazowieckim.                                
Zakład Remontowo-Budowlany LECH BUD Leszek Rymuza w Krześlinie.                                
P.H.U. PIOTREX Eksport-Import Piotr Łosicki w Międzyrzecu Podlaskim.                                
Firma SELGROS Sp. z o.o. Oddział w Warszawie.                                
Urząd Skarbowy w Sokołowie Podlaskim.                                
Zakład Remontowo-Budowlany LECH-BUD Leszek Rymuza w Suchożebrach.                                
Firma STOKROTKA Sp. z o.o. w Siedlcach.                                
Firma TEXLAND Sp. z o.o. w Brzezinach.                                                           
Apteka ORLIK w Warszawie.                                
Gminna Biblioteka Publiczna w Sarnakach.                                
Firma VELOX TAXI Piotr Waszczuk - działalność własna.                                
Mich-Bud. Michał Kaczmarczyk - działalność własna.